Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuchař, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuchař zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kuchař. Klipart Kuchař je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kuchař? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kuchař ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
933x1280
800x1097
364x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 620 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kuchař se nachází v sekci Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Atom ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Benžo zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Winston Churchill ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, ke stáhnutí, svg, klipart, free, ke stažení, vektor, kliparty, grafika, download, vektorový obrázek, Kuchař, obrázek, Kuchař

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, prezentace, Pinterest, webové stránky, Adobe Illustrator , fotokniha, Instagram, avatar, články, web, corelDraw, word, referáty, dokumenty, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Jmenovka na dárky ke stáhnutí, obrázek Girl zdarma nebo klipart Svíčka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?