Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuchař, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuchař zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kuchař. Klipart Kuchař je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kuchař? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Kuchař ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
933x1280
800x1097
364x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 620 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kuchař se nachází v sekci Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lokomotiva ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Modrý sněhulák zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Venezuela ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, Muži, obrázek, Kuchař, klipart, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, zdarma, free, vektorový obrázek, Kuchař, download, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, word, corelDraw, PowerPoint, Instagram, Facebook, Pinterest, openOffice, textové dokumenty, plakát, dokumenty, fotokniha, web, Adobe Illustrator , pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Sklenice ke stáhnutí, ilustrace Winston Churchill zdarma nebo vektor Vločka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?