Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuchař, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuchař zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kuchař. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kuchař nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kuchař ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
933x1280
800x1097
364x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 620 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kuchař je v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Biohazard zdarma Podívejte se i na obrázek Zlaté číslo 5 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Belgie ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, klipart, cliparts, svg, download, Muži, ke stáhnutí, grafika, obrázek, Kuchař, ilustrační obrázek, Kuchař, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, památník, profilovka, fotokniha, prezentace, Instagram, Adobe Illustrator , inkscape, blog, Facebook, dokumenty, webové stránky, škola, referáty, openOffice, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Tacos zdarma, klipart 31.12. ke stažení nebo ilustrace Červená šachovnice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?