Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kuchař (Muži) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kuchař zadarmo ke stažení

Kuchař je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Kuchař je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kuchař lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kuchař ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchař ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
933x1280
800x1097
364x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 620 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Kuchař s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Kuchař je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Plyšák se srdíčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modré vajíčko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Geometrické linie v portrétu ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, free, klipart, ke stáhnutí, Kuchař, ilustrace, ke stažení, zdarma, cliparts, grafika, Muži, download

Doporučené použití klipartu: referáty, office, koláž, Zoner Callisto, seminární práce, brožury, video, bakalářská práce, wordpress, magazín, vizitky, pozvánky, fotografie, letáky, časopis, Adobe Illustrator, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Koloběžka ke stáhnutí, obrázek Finsko zdarma nebo obrázek, klipart Tmavomodrá stuha zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?