Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dům, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dům. Klipart Dům je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Dům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 879 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dům se nachází v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sedmikráska ke stažení Podívejte se i na klipart Skladiště ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek TS zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, download, grafika, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, Dům, ke stáhnutí, Stavby, Dům, kliparty, ilustrace, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, články, avatar, corelDraw, inkscape, PowerPoint, blog, seminární práce, časopis, referáty, fotokniha, openOffice, škola, dokument, Twitter, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Lebka ke stažení, ilustrace Noemova archa ke stáhnutí nebo vektor Dýně Chuck Norris zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?