Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dům, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dům. Klipart Dům je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 879 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dům je v kategorii Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fotbalista zdarma Podívejte se i na obrázek Šálek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dům, zdarma, Dům, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, download, grafika, ke stažení, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokumenty, office, plakát, profil, dokument, fotokniha, pozvánky, corelDraw, word, škola, textové dokumenty, webové stránky, openOffice, inkscape, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Banjo zdarma, klipart Jaderná elektrárna ke stažení nebo ilustrace Krtek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?