Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dům (Stavby) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dům zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dům. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dům nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Dům? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 879 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám klipart Dům? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Dům je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hodinky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ženská bisexualita ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Land Cruiser ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, klipart, ke stažení, grafika, kliparty, download, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, Stavby, vektor, ilustrace, Dům, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, etikety, office, Twitter, Facebook, prezentace, PowerPoint, plakáty, Instagram, web, eshop, corelDraw, textové dokumenty, video, články, openOffice

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Digitální znak K ke stažení, klipart Peugeot ke stažení nebo ilustrace 20 euro centů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?