Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dům, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dům. Klipart Dům je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 879 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dům patří do sekce Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatý vykřičník zdarma Podívejte se i na vektor Digitální znak K ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno O ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Dům, Dům, free, vektorový obrázek, Stavby, download, ilustrace, ke stažení, vektor, zdarma, svg, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, Twitter, Pinterest, referáty, kalendář, plakát, dokumenty, avatar, časopis, blog, profil, škola, Facebook, inkscape, profilovka

Mezi hezké kresby patří i vektor Hasicí přístroj zdarma, obrázek Velikonoční výzdoba ke stažení nebo klipart Trpajzlík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?