Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dům (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Dům. Klipart Dům je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dům ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 879 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Christoph Brill / egore911

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dům s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Dům je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Nilský kříž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak O zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Ibis ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Dům, Dům, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, grafika, kliparty, download, Stavby, free, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: vstupenky, referáty, časopis, články, Instagram, deníček, škola, word, Twitter, office, prospekty, vizitky, PowerPoint, katalog, plakáty, video, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Jižní Súdán ke stáhnutí, obrázek Požárník zdarma nebo obrázek, klipart Elfka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?