Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dům (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Dům. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Dům. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 879 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Christoph Brill / egore911

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dům sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Dům je v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené A ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Diverzantka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, Dům, Stavby, free, download, grafika, obrázek, Dům, cliparts, vektorový obrázek, svg, klipart, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, seminární práce, corelDraw, word, dokument, referáty, avatar, časopis, PowerPoint, eshop, openOffice, památník, etikety, Twitter, články

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Vánoční zvoneček zdarma, klipart M4B ke stáhnutí nebo ilustrace Zamčené kolo ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?