Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bouřka, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bouřka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bouřka. Vektorová ilustrace Bouřka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bouřka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bouřka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bouřka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x433
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 406 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sivvus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bouřka patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PF 2020 zdarma Podívejte se i na vektor Červík ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Baset ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, obrázek, Symboly, download, grafika, Bouřka, free, klipart, vektor, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, pozvánky, webové stránky, prezentace, profilovka, openOffice, články, dokument, Facebook, škola, inkscape, časopis, památník, Instagram, referáty, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i vektor Tower Bridge zdarma, obrázek Sigmund Freud ke stažení nebo klipart Ředkve ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.