Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ovoce, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ovoce zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Ovoce. Klipart Ovoce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ovoce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovoce zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovoce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovoce ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1550x1600
1240x1280
775x800
484x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 311 483 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ovoce je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Sýrie ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Poník zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Žluté dýně ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, kliparty, ilustrační obrázek, Ovoce, free, ke stáhnutí, grafika, cliparts, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, Ovoce, vektor, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, památník, kalendář, Twitter, dokumenty, word, dokument, pozvánky, Instagram, plakát, avatar, plakáty, škola, webové stránky, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Citroen 2CV ke stáhnutí, vektor Den matek zdarma nebo obrázek Sókratés ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.