Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Spokojený kuchař, Muži zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Spokojený kuchař zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Spokojený kuchař. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Spokojený kuchař nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Spokojený kuchař v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Spokojený kuchař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Spokojený kuchař ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Spokojený kuchař ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1579
1280x1263
800x790
500x494
160x158

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 649 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Spokojený kuchař je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Batole ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zelený vláček zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zřícenina ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, grafika, obrázek, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, zdarma, Spokojený kuchař, Spokojený kuchař, Muži, svg, download

Doporučené použití klipartu: památník, corelDraw, časopis, prezentace, referáty, openOffice, web, Instagram, dokumenty, škola, word, webové stránky, profil, fotokniha, dokument, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Richard Nixon ke stáhnutí, vektor Teleskop zdarma nebo obrázek Velikonoční zajíc ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.