Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štastný Nový rok, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štastný Nový rok zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Štastný Nový rok. Vektorová ilustrace Štastný Nový rok je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Štastný Nový rok? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štastný Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Štastný Nový rok ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štastný Nový rok ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 702 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Štastný Nový rok se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Motocykl ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Závaží zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Dárková taška ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, Štastný Nový rok, Vánoce, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, svg, Štastný Nový rok, vektor, download, obrázek, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, časopis, škola, prezentace, profilovka, Instagram, Pinterest, PowerPoint, články, plakát, Facebook, webové stránky, word, památník, office, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Digitální znak Q ke stáhnutí, obrázek Cherry rajčata zdarma nebo klipart 5 Eurocentů ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.