Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Štastný Nový rok (Vánoce) zadarmo

Obrázek, klipart Štastný Nový rok zadarmo

Netradiční ilustrační vektor s názvem Štastný Nový rok. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štastný Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Štastný Nový rok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štastný Nový rok ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 702 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jhnri4

Zaujal vás náš klipart Štastný Nový rok? Potom se podělte s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Štastný Nový rok patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeninové číslo 4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čaj s cukrem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Alkohol zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, grafika, vektorový obrázek, Vánoce, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, kliparty, svg, download, cliparts, Štastný Nový rok, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, diplomová práce, Pinterest, kalendář, prospekty, tiskoviny, Zoner Callisto, seminární práce, video, vstupenky, Instagram, letáky, blog, webové stránky, památník, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Meloun zdarma, obrázek Houby ke stažení nebo obrázek Párek v rohlíku ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.