Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Štastný Nový rok (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štastný Nový rok zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Štastný Nový rok. Obrázek Štastný Nový rok je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štastný Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Štastný Nový rok ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štastný Nový rok ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 702 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jhnri4

Sdílejte klipart nazvaný Štastný Nový rok se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Štastný Nový rok je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Rubínový šperk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jahody zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pirátská loď ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Vánoce, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, Štastný Nový rok, ke stažení, svg, free, vektor, klipart, grafika, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Adobe Illustrator, škola, inkscape, památník, PowerPoint, eshop, kalendář, corelDraw, plakáty, blog, word, pozvánky, Facebook, diář, video

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Červené Q ke stáhnutí, klipart Smajlík lékař zdarma nebo ilustrace Mrtvé stromy zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.