Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Štastný Nový rok (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štastný Nový rok zdarma ke stažení

Štastný Nový rok je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme stahovat obrázek Štastný Nový rok ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štastný Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Štastný Nový rok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štastný Nový rok ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 702 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jhnri4

Líbí se vám klipart Štastný Nový rok? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Štastný Nový rok patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Přímočará pila ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart John Dalton ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Stříbrná rtěnka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, zdarma, Štastný Nový rok, ilustrační obrázek, download, kliparty, klipart, obrázek, ilustrace, ke stažení, Štastný Nový rok, ke stáhnutí, Vánoce, vektor

Doporučené použití klipartu: vizitky, blog, brožury, památník, deníček, word, dokument, škola, pozvánky, vstupenky, web, prezentace, webové stránky, Instagram, PowerPoint, profilovka, office

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart PPT ke stažení, obrázek Houby ke stažení nebo obrázek Posuvné měřítko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.