Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štastný Nový rok, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štastný Nový rok zdarma ke stažení

Štastný Nový rok je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Štastný Nový rok je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Štastný Nový rok v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štastný Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Štastný Nový rok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štastný Nový rok ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 702 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Štastný Nový rok se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dinosaurus ke stažení Podívejte se i na klipart Phalaenopsis ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Fialové vajíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Štastný Nový rok, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, Štastný Nový rok, cliparts, ke stažení, free, svg, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, Vánoce, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, word, kalendář, pozvánky, office, textové dokumenty, fotokniha, plakát, škola, prezentace, seminární práce, web, avatar, Adobe Illustrator , dokument, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Johnny Cash ke stažení, ilustrace Digitální znak 2 ke stáhnutí nebo vektor Větrák zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.