Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čarodějka, Halloween pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Čarodějka. Stahujte klipart Čarodějka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čarodějka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čarodějka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1173x1600
938x1280
587x800
367x500
117x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 619 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: uroesch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čarodějka je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hard disk ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kačeny zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ubrus ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čarodějka, ke stáhnutí, ilustrace, Halloween, svg, cliparts, download, klipart, vektor, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, kalendář, Instagram, webové stránky, profilovka, Facebook, PowerPoint, Adobe Illustrator , prezentace, památník, inkscape, časopis, fotokniha, dokumenty, corelDraw, články

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kalifornie ke stáhnutí, klipart Znamení střelec zdarma nebo ilustrace Spokojený kuchař ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.