Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čarodějka (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čarodějka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Čarodějka ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Čarodějka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čarodějka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1173x1600
938x1280
587x800
367x500
117x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 81 619 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: uroesch

Potěší nás, pokud budete tento klipart Čarodějka sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Čarodějka patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Semafor žlutá ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený drahokam ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Skládačka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, Čarodějka, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, Halloween, vektor, zdarma, Čarodějka, ke stažení, grafika, ilustrace, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, dokumenty, profil, PowerPoint, word, eshop, etikety, kalendář, blog, brožury, video, katalog, tiskoviny, inkscape, textové dokumenty, referáty, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Lego panáček zdarma, obrázek, klipart Velikonoční králík zdarma nebo obrázek Čínský Nový rok ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.