Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čarodějka, Halloween pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Čarodějka. Stahujte klipart Čarodějka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čarodějka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čarodějka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1173x1600
938x1280
587x800
367x500
117x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 81 619 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: uroesch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čarodějka se nachází v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černý střelec ke stažení Podívejte se i na vektor Čtenářka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční ubrus zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, Čarodějka, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, Halloween, ke stáhnutí, download, Čarodějka, grafika, zdarma, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokument, Adobe Illustrator , plakát, pozvánky, profil, fotokniha, profilovka, plakáty, Facebook, webové stránky, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint, inkscape, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Cello ke stažení, obrázek Ganéša ke stáhnutí nebo klipart Bleděmodrý strom zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.