Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čarodějka (Halloween) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čarodějka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Čarodějka. Klipart Čarodějka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čarodějka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1173x1600
938x1280
587x800
367x500
117x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 619 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: uroesch

Potěší nás, pokud budete tento klipart Čarodějka sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Čarodějka je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Programátorka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zeď ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, ke stáhnutí, Čarodějka, vektor, zdarma, ke stažení, grafika, Halloween, ilustrace, kliparty, Čarodějka, klipart, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, etikety, video, textové dokumenty, openOffice, dokumenty, kalendář, plakáty, profil, profilovka, Adobe Illustrator, dokument, referáty, web, webové stránky, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Digitální znak N ke stažení, vektor Buran ke stažení nebo obrázek Brukev ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.