Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čarodějka (Halloween) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čarodějka zadarmo ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Čarodějka. Kreslená ilustrace Čarodějka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čarodějka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1173x1600
938x1280
587x800
367x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 619 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: uroesch

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Čarodějka s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Čarodějka patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slovinsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Úchvatný smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Omelety ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Čarodějka, grafika, obrázek, kliparty, ke stažení, cliparts, download, Čarodějka, vektorový obrázek, klipart, vektor, zdarma, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: Instagram, časopis, manuály, koláž, Facebook, prezentace, inkscape, vstupenky, dokumenty, web, textové dokumenty, plakáty, avatar, památník, openOffice, profil, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Rýžovar ke stáhnutí, obrázek, klipart Velikonoční králík zdarma nebo obrázek Bílá sanitka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.