Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čarodějka (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Čarodějka. Stahujte klipart Čarodějka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čarodějka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čarodějka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1173x1600
938x1280
587x800
367x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 81 619 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: uroesch

Obrázek, klipart pojmenovaný Čarodějka můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Čarodějka je v kategorii Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Filodendron ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Závodní auto ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Johannes Gutenberg zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, download, ilustrace, klipart, Halloween, vektor, svg, Čarodějka, free, Čarodějka, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, etikety, škola, profilovka, seminární práce, kalendář, fotokniha, webové stránky, Pinterest, web, dokument, video, články, plakát, Facebook, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Bonsai zdarma, obrázek Sada smajlíků ke stáhnutí nebo vektor Jednokolka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.