Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Absinth, Nápoje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Absinth zdarma ke stažení

Absinth je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Absinth je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Absinth ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

935x1600
748x1280
467x800
292x500
93x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 115 596 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Absinth patří do sekce Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Trpaslík zdarma Podívejte se i na vektor Švýcarsko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace PHP ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, klipart, kliparty, download, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, Absinth, svg, grafika, Nápoje, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, office, seminární práce, Instagram, články, Pinterest, textové dokumenty, fotokniha, blog, word, inkscape, dokumenty, corelDraw, památník, plakáty, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Vozíček zdarma, obrázek Formule ke stažení nebo klipart Dárek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.