Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Absinth, Nápoje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Absinth zdarma ke stažení

Absinth je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Absinth je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Absinth ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

935x1600
748x1280
467x800
292x500
93x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 115 596 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Absinth je v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štěně ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Symbol muže zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Šicí stroj ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, obrázek, zdarma, Absinth, ilustrace, svg, klipart, ilustrační obrázek, download, Nápoje, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, profil, web, seminární práce, prezentace, openOffice, office, škola, časopis, kalendář, profilovka, články, plakáty, Pinterest, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Ospalá dýně ke stáhnutí, vektor Mars zdarma nebo obrázek Haiti ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.