Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Absinth (Nápoje) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Absinth stahujte zdarma

Absinth je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte soubor Absinth ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Absinth ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

935x1600
748x1280
467x800
292x500
93x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 115 596 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Tento obrázek s názvem (Absinth) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Absinth je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Uran ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vrabec ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Autobusová zastávka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, free, Absinth, kliparty, cliparts, zdarma, ke stažení, grafika, Nápoje, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: prospekty, magazín, referáty, blog, kalendář, koláž, etikety, Zoner Callisto, prezentace, pozvánky, škola, dokument, PowerPoint, profil, Adobe Illustrator, wordpress, fotografie

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Dinosaurus ke stažení, vektorový klipart Pacientka zdarma nebo vektor Velikonoční slepička ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.