Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Absinth, Nápoje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Absinth zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Absinth. Vektorová ilustrace Absinth je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Absinth lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Absinth ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

935x1600
748x1280
467x800
292x500
93x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 115 596 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Absinth se nachází v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Koťátko ke stažení Podívejte se i na klipart Vánoční pohlednice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Renault Twingo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, klipart, download, cliparts, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Absinth, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, word, fotokniha, dokumenty, Instagram, inkscape, časopis, seminární práce, dokument, články, prezentace, Pinterest, profilovka, památník, referáty, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Dracena refexa ke stažení, ilustrace Dětská lokomotiva ke stáhnutí nebo vektor DLL zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.