Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Absinth (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Absinth zdarma ke stažení

Absinth je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Absinth nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Absinth ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

935x1600
748x1280
467x800
292x500
93x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 115 596 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte klipart nazvaný Absinth s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Absinth se nachází v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tulipán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Filodendron zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Havran ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Nápoje, free, svg, ke stáhnutí, vektor, grafika, cliparts, ilustrace, download, ilustrační obrázek, Absinth, klipart, Absinth, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, video, pozvánky, časopis, textové dokumenty, referáty, Adobe Illustrator, web, škola, profil, památník, office, etikety, openOffice, webové stránky, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hyundai Getz ke stáhnutí, obrázek, klipart Oliver Cromwell zdarma nebo vektorový klipart Vlha pestrá zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.