Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Absinth (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Absinth zdarma ke stažení

Absinth je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Absinth stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Absinth lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Absinth ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

935x1600
748x1280
467x800
292x500
93x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 115 596 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Potěší nás, pokud budete tento klipart Absinth sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Absinth je v kategorii Obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Air force one ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Achát ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Scarlett Johansson zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nápoje, klipart, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, kliparty, obrázek, download, cliparts, free, zdarma, svg, Absinth

Doporučené použití klipartu: referáty, Facebook, PowerPoint, kalendář, openOffice, blog, škola, profil, seminární práce, corelDraw, fotokniha, eshop, prezentace, word, časopis, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Pneumatika zdarma, obrázek Malá tanečnice ke stáhnutí nebo vektor Vlkodlak a duch ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.