Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Želvičky (Zvířata) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Želvičky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Želvičky. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Želvičky v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želvičky zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Želvičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želvičky ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x865
1280x692
800x432
500x270
160x86

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 100 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Želvičky) můžete sdílet s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Želvičky patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Geometrické linie v portrétu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Labuť ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Bulteriér ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Želvičky, zdarma, download, ilustrační obrázek, Zvířata, svg, free, obrázek, vektorový obrázek, Želvičky, vektor, ilustrace, klipart, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, Twitter, PowerPoint, škola, diplomová práce, wordpress, oznámení, Zoner Callisto, časopis, Instagram, plakát, webové stránky, bakalářská práce, etikety, plakáty, dokumenty, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Duhový drak ke stažení, vektor Santa Klaus ke stáhnutí nebo klipart Lori mnohobarvý ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.