Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Želvičky, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Želvičky zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Želvičky. Obrázek Želvičky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želvičky zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Želvičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želvičky ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x865
1280x692
800x432
500x270
160x86

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 100 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Želvičky je v sekci Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hroznýš ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mikuláš a čert ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Gejša zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Želvičky, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, free, download, kliparty, Želvičky, Zvířata, svg, vektor, cliparts, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, dokumenty, webové stránky, Twitter, fotokniha, články, dokument, profil, PowerPoint, avatar, blog, inkscape, word, plakát, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Chatka ke stažení, vektor Slavnostní přípitek ke stáhnutí nebo obrázek 386 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.