Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vlak (Doprava) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlak bezplatně ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Vlak. Doporučujeme stahovat obrázek Vlak ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vlak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1233
1280x986
800x616
500x385
160x123

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 699 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Webdings / Ronit

Obrázek, klipart pojmenovaný Vlak můžete sdílet s rodinou a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Vlak patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialová žirafa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialová vajíčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Růžové tulipány zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, Vlak, cliparts, klipart, free, ke stáhnutí, grafika, svg, vektor, ilustrační obrázek, Vlak, download, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: letáky, články, word, fotokniha, referáty, oznámení, vizitky, Zoner Callisto, Pinterest, časopis, katalog, magazín, web, plakáty, vstupenky, památník, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Policajt zdarma, obrázek, klipart Spolupráce ke stažení nebo klipart Červený VW Brouk ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?