Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vlak (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlak zdarma ke stažení

Vlak je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vlak nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vlak? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vlak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1233
1280x986
800x616
500x385
160x123

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 699 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Webdings / Ronit

Obrázek, klipart pojmenovaný Vlak můžete sdílet se známými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Vlak patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Půllitr piva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Včela s květinami ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart CD zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vlak, zdarma, Vlak, svg, ilustrační obrázek, grafika, free, cliparts, ilustrace, download, obrázek, vektor, Doprava, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: wordpress, Facebook, inkscape, video, etikety, plakát, avatar, corelDraw, referáty, profilovka, škola, diář, Pinterest, Adobe Illustrator, webové stránky, články

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Karikatura psa zdarma, vektor Točená zmrzlina ke stáhnutí nebo obrázek Mula ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?