Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vlak, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlak zdarma ke stažení

Vlak je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Vlak je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vlak? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vlak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1233
1280x986
800x616
500x385
160x123

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 699 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Webdings / Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vlak je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lasagne ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Celopéro zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Adam a Eva ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, grafika, cliparts, download, kliparty, ilustrace, Doprava, vektorový obrázek, svg, zdarma, ke stažení, Vlak, free, Vlak

Doporučené použití klipartu: seminární práce, blog, openOffice, PowerPoint, corelDraw, Instagram, referáty, prezentace, inkscape, word, profilovka, plakáty, Facebook, dokumenty, škola, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Monarcha stěhovavý ke stáhnutí, klipart Peugeot 206 zdarma nebo ilustrace Jurij Gagarin ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?