Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zásuvka (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zásuvka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zásuvka. Obrázek Zásuvka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zásuvka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Zásuvka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zásuvka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1066
800x666
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 788 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: raseone

Zaujal vás náš klipart Zásuvka? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Zásuvka se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Odpadky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Word ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kladivo zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, Zásuvka, vektorový obrázek, Ostatní, vektor, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, grafika, klipart, cliparts, Zásuvka, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, eshop, články, word, tiskoviny, fotokniha, Adobe Illustrator, blog, vstupenky, seminární práce, textové dokumenty, corelDraw, časopis, Twitter, prospekty, webové stránky, katalog

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Žlutý zvýrazňovač zdarma, obrázek, klipart Žlutý sporťák ke stažení nebo vektorový klipart Smajlíci sada ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.