Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Družice, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Družice zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Družice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Družice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x584
500x365
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Družice je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brokolice zdarma Podívejte se i na ilustrace Ludwig van Beethoven ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dopravní letadlo ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, Družice, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, free, download, Věda, Družice, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, fotokniha, Twitter, památník, openOffice, seminární práce, kalendář, plakáty, pozvánky, blog, dokumenty, word, profilovka, avatar, Pinterest, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Dáma s účesem z 30. let zdarma, vektor Kůň ke stažení nebo obrázek Injekce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.