Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Družice (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Družice zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Družice. Obrázek Družice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Družice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x584
500x365
160x117

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 827 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Družice? Pak se podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Družice je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Tuřín ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pyramida ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Těhulka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, kliparty, svg, download, ke stáhnutí, cliparts, Věda, vektorový obrázek, Družice, grafika, Družice, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokument, PowerPoint, Instagram, pozvánky, články, word, corelDraw, eshop, prezentace, památník, Twitter, kalendář, fotokniha, office, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Motýl s květinami ke stažení, vektorový klipart Franklin Roosevelt ke stažení nebo obrázek, klipart Švýcarský nůž ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.