Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Družice (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Družice zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Družice. Pakliže si chcete obrázek Družice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Družice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x584
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 827 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Družice s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Družice se nachází v sekci Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Venezuela ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Loutna zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Lemur kata ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, grafika, vektor, obrázek, vektorový obrázek, svg, kliparty, ilustrace, Družice, Věda, free, ke stáhnutí, Družice, klipart

Doporučené použití klipartu: video, blog, Facebook, Instagram, referáty, inkscape, textové dokumenty, plakát, články, památník, eshop, škola, prezentace, webové stránky, seminární práce, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Rychlovlak ICE ke stáhnutí, vektorový obrázek Robin Hood zdarma nebo vektorový obrázek Angola zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.