Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Družice, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Družice zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Družice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Družice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x584
500x365
160x117

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Družice se nachází v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Střelec ke stažení Podívejte se i na vektor Tachometr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sporák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, vektor, cliparts, Družice, svg, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, Věda, free, obrázek, ke stáhnutí, grafika, download

Doporučené použití klipartu: profil, textové dokumenty, Pinterest, škola, word, corelDraw, prezentace, plakát, Adobe Illustrator , pozvánky, dokument, památník, office, seminární práce, Twitter, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Mapa Francie ke stažení, obrázek Růžová růže ke stáhnutí nebo klipart Ibis zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.