Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Družice (Věda) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Družice zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Družice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Družice? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Družice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x584
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Družice s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Družice se nachází v sekci Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Surinam ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený vrtulník zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Kačer ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Družice, zdarma, grafika, free, klipart, Věda, vektorový obrázek, vektor, svg, cliparts, kliparty, Družice, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, etikety, brožury, office, PowerPoint, články, vstupenky, dokument, blog, diplomová práce, škola, plakát, seminární práce, eshop, vizitky, časopis, letáky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart BAT ke stáhnutí, vektorový obrázek Karmínová stužka ke stažení nebo vektorový obrázek Karafiáty zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.