Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Družice (Věda) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Družice zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Družice. Vektorová ilustrace Družice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Družice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x584
500x365
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Družice se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Družice je v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Blesky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hmoždinky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Sada pastelek ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, ilustrace, klipart, grafika, vektorový obrázek, Věda, svg, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, Družice, Družice, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: office, plakáty, corelDraw, profil, škola, openOffice, etikety, seminární práce, kalendář, wordpress, diář, PowerPoint, Twitter, eshop, referáty, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Ibis ke stažení, obrázek, klipart Sada smajlíků ke stažení nebo vektorový klipart Hrací automat ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.