Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Družice, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Družice zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Družice. Pakliže si chcete obrázek Družice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Družice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Družice ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x584
500x365
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Družice je v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Do Not Copy zdarma Podívejte se i na ilustrace LITE ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Schody dolů ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Družice, vektor, download, Družice, ilustrace, Věda, klipart, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, corelDraw, Twitter, textové dokumenty, inkscape, kalendář, články, památník, profilovka, Facebook, Pinterest, časopis, seminární práce, fotokniha, PowerPoint, web

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Továrna zdarma, vektor Rumba koule ke stažení nebo obrázek Mechanik ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.