Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bílá dáma (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá dáma zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bílá dáma. Klipart Bílá dáma je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá dáma zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílá dáma ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá dáma ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 227 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: DG-RA

Sdílejte obrázek, klipart Bílá dáma s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Bílá dáma je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hladový smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak blíženci zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Prasečí hlava ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, Bílá dáma, Bílá dáma, free, klipart, svg, download, zdarma, ke stáhnutí, Symboly, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, referáty, Instagram, textové dokumenty, word, video, plakát, office, Facebook, seminární práce, pozvánky, škola, Twitter, PowerPoint, eshop, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Severní Irsko ke stáhnutí, klipart Zelené srdce zdarma nebo ilustrace Šedivá stuha zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.