Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bílá dáma, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá dáma zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Bílá dáma. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bílá dáma ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá dáma zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílá dáma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá dáma ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 227 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bílá dáma je v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rybák ke stažení Podívejte se i na obrázek Tanečnice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Eva u stromu poznání zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, vektor, Bílá dáma, ilustrace, klipart, Bílá dáma, obrázek, cliparts, grafika, ke stažení, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, corelDraw, články, kalendář, plakáty, profilovka, dokumenty, PowerPoint, fotokniha, seminární práce, blog, plakát, openOffice, památník, časopis, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Růžičková kapusta ke stažení, klipart Vývrtka ke stáhnutí nebo ilustrace Sýkora uhelníček zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.