Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlaté číslo 2 (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté číslo 2 zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zlaté číslo 2. Klipart Zlaté číslo 2 je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Zlaté číslo 2 v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté číslo 2 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté číslo 2 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté číslo 2 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1130x1600
904x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 581 627 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Zlaté číslo 2 s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Zlaté číslo 2 patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Aligátor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ferrari f458 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Santa s dárky ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Symboly, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, svg, vektor, grafika, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, download, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, prezentace, blog, fotokniha, office, inkscape, škola, plakát, openOffice, wordpress, plakáty, textové dokumenty, avatar, kalendář, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Plavkyně ke stáhnutí, ilustrace Růžový krab zdarma nebo klipart Mrkvičky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.