Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Party, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Party zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Party. Pakliže si chcete obrázek Party stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Party zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Party ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Party ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1387x1600
1110x1280
693x800
433x500
138x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 226 041 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Party patří do sekce Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Brečící smajlík zdarma Podívejte se i na vektor Washington ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté číslo 4 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, Party, download, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, cliparts, kliparty, grafika, zdarma, Ostatní

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profilovka, pozvánky, avatar, textové dokumenty, webové stránky, plakát, Pinterest, Instagram, inkscape, profil, památník, openOffice, články, Twitter, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Levhart zdarma, obrázek Koala ke stažení nebo klipart Zlatý dárek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.