Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá oliva, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá oliva zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černá oliva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá oliva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1294x1600
1034x1280
647x800
404x500
129x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 392 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černá oliva je v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cuketa ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dálnice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jak divoký zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, Ovoce, vektorový obrázek, kliparty, download, ke stažení, vektor, Černá oliva, ke stáhnutí, ilustrace, svg, Černá oliva, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, Twitter, PowerPoint, avatar, Facebook, profil, word, inkscape, plakáty, škola, dokument, dokumenty, web, corelDraw, kalendář, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Velbloud ke stažení, vektor Zelená dodávka ke stáhnutí nebo obrázek Bluetooth zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.