Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černá oliva (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá oliva zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Černá oliva. Vektorová ilustrace Černá oliva je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Černá oliva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1294x1600
1034x1280
647x800
404x500
129x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 392 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Černá oliva? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Černá oliva patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jezevec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytice růží ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Růžové brýle ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, vektor, svg, vektorový obrázek, cliparts, Černá oliva, Černá oliva, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, klipart, Ovoce, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, video, avatar, památník, diář, webové stránky, PowerPoint, textové dokumenty, seminární práce, referáty, Pinterest, časopis, office, dokumenty, škola, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zlatá vlajka ke stažení, ilustrace Hroznové víno ke stažení nebo klipart Mrňous ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.