Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černá oliva (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá oliva zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Černá oliva. Vektorová ilustrace Černá oliva je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černá oliva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1294x1600
1034x1280
647x800
404x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 392 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Černá oliva) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Černá oliva se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor CSS ikona ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Americká lokomotiva ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Duch ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, ke stažení, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, Černá oliva, download, Ovoce, vektorový obrázek, kliparty, klipart, free, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: profil, škola, Adobe Illustrator, Facebook, eshop, webové stránky, office, prezentace, video, Instagram, blog, web, plakáty, PowerPoint, textové dokumenty, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Jelen ke stažení, obrázek, klipart Pryšec ke stažení nebo vektorový klipart Pudink ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.