Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černá oliva (Ovoce) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá oliva zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černá oliva. Vektorová ilustrace Černá oliva je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černá oliva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1294x1600
1034x1280
647x800
404x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 392 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Černá oliva s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Černá oliva se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kostlivec pirát zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Švestka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Černá oliva, vektorový obrázek, svg, vektor, Ovoce, Černá oliva, download, grafika, free, obrázek, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, škola, referáty, wordpress, památník, web, video, office, eshop, články, kalendář, blog, plakát, časopis, Facebook, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Dýně s kloboukem ke stáhnutí, vektorový obrázek Sekačka na trávu zdarma nebo vektorový obrázek Otakárek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.