Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 3GP, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3GP zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 3GP. Pakliže si chcete obrázek 3GP stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3GP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 3GP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3GP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 498 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 3GP je v sekci Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Michael Jackson ke stažení Podívejte se i na obrázek Zamilovaný panda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Venkovní teploměr zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, svg, vektor, free, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Symboly, klipart, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, cliparts, 3GP

Doporučené použití klipartu: office, web, dokumenty, Adobe Illustrator , corelDraw, avatar, památník, plakáty, profilovka, webové stránky, pozvánky, textové dokumenty, PowerPoint, Twitter, seminární práce, články

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Červené J ke stažení, klipart Olejnička ke stáhnutí nebo ilustrace Zipový jezdec zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.