Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 3GP, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3GP zdarma ke stažení

3GP je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná 3GP? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3GP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek 3GP ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3GP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 498 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 3GP je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kdoule ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Motýli zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Šaháda ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, klipart, svg, free, 3GP, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Symboly, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, články, profil, seminární práce, office, fotokniha, Pinterest, Adobe Illustrator , avatar, plakáty, kalendář, dokument, openOffice, škola, web, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Škraboška ke stáhnutí, vektor Přípona ZIP zdarma nebo obrázek Žena v bazénu ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.