Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 3GP, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3GP zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 3GP. Pakliže si chcete obrázek 3GP stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3GP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 3GP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3GP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 498 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 3GP patří do sekce Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 6 zdarma Podívejte se i na klipart Zamilované psaníčko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Jordánsko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, download, obrázek, zdarma, svg, 3GP, 3GP, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, Symboly

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, web, seminární práce, corelDraw, pozvánky, textové dokumenty, inkscape, PowerPoint, blog, Twitter, openOffice, plakáty, články, office, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Ptačí budka zdarma, ilustrace APK ke stažení nebo vektor Holub ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.