Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 3GP, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3GP zdarma ke stažení

3GP je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná 3GP? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3GP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 3GP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3GP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 498 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 3GP patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vlk zdarma Podívejte se i na klipart Pilka na dřevo ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté číslo 7 ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Symboly, grafika, 3GP, klipart, svg, kliparty, ilustrace, 3GP, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, Facebook, Pinterest, referáty, kalendář, fotokniha, škola, Adobe Illustrator , word, profilovka, plakát, office, seminární práce, památník, Instagram

Mezi hezké kresby patří i klipart Ganéša zdarma, ilustrace Švýcarsko ke stažení nebo vektor Parašutista ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.