Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 3GP, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3GP zdarma ke stažení

3GP je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná 3GP? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3GP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek 3GP ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3GP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 498 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 3GP je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeninové číslo 0 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Digitální znak W zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté S ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 3GP, 3GP, ke stažení, klipart, svg, Symboly, ilustrační obrázek, cliparts, download, obrázek, free, grafika, vektor, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, články, kalendář, plakát, web, škola, Twitter, fotokniha, textové dokumenty, Adobe Illustrator , PowerPoint, Pinterest, seminární práce, dokument, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Ohlašovna požáru ke stáhnutí, vektor Kaštany zdarma nebo obrázek Fialový smajlík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.