Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Svařené víno (Nápoje) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Svařené víno stahujte zdarma

Svařené víno je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Svařené víno je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svařené víno zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Svařené víno ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svařené víno ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1428x1600
1143x1280
714x800
446x500
143x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 028 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cyberscooty

Tento obrázek s názvem (Svařené víno) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Svařené víno se nachází v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Světlemodrá vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s knírem ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Havíř ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, Svařené víno, Nápoje, obrázek, grafika, download, svg, kliparty, vektor, vektorový obrázek, Svařené víno

Doporučené použití klipartu: manuály, články, diář, Pinterest, Zoner Callisto, office, word, časopis, deníček, seminární práce, vizitky, webové stránky, fotografie, katalog, vstupenky, brožury, video

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Hlemýžď ke stažení, vektorový klipart Hnědá mašle ke stáhnutí nebo vektorový klipart Německý voják ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.