Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Friedrich Engels (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Friedrich Engels zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Friedrich Engels. Pakliže si chcete obrázek Friedrich Engels stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Friedrich Engels zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Friedrich Engels ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Friedrich Engels ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1542
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cactus cowboy

Sdílejte klipart nazvaný Friedrich Engels se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Friedrich Engels se nachází v sekci Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Olivín ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smutná královna zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Mexika ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ke stáhnutí, Osobnosti, Friedrich Engels, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, klipart, download, grafika, svg, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: video, brožury, plakáty, web, kalendář, profil, blog, seminární práce, office, magazín, vstupenky, prospekty, dokumenty, Facebook, vizitky, corelDraw, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Holden Kingswood ke stáhnutí, vektor Avocado ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Farma se zvířaty zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.