Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Friedrich Engels (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Friedrich Engels zdarma ke stažení

Friedrich Engels je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Friedrich Engels je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Friedrich Engels zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Friedrich Engels ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Friedrich Engels ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1542
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 887 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Sdílejte klipart nazvaný Friedrich Engels s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Friedrich Engels patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zeleninové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vyzdobené okno zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Hasičská stanice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Friedrich Engels, svg, download, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, Friedrich Engels, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, Osobnosti, klipart, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Instagram, plakáty, časopis, kalendář, textové dokumenty, památník, avatar, web, články, profil, diář, openOffice, video, pozvánky, office

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Černý pěšec ke stáhnutí, vektor Vepř zdarma nebo obrázek Světluška zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.