Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Abstraktní květ (Květiny) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Abstraktní květ stahujte zadarmo

Abstraktní květ je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorový obrázek Abstraktní květ je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abstraktní květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 134 769 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Abstraktní květ s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Abstraktní květ se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rtěnky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Blahopřání ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Švestka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Abstraktní květ, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, klipart, Květiny, ke stažení, free, svg, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Abstraktní květ, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: eshop, časopis, památník, profilovka, články, corelDraw, brožury, profil, word, tiskoviny, Zoner Callisto, deníček, PowerPoint, katalog, diář, logo, blog

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Akustická kytara ke stažení, klipart Růžová složka zdarma nebo vektorový obrázek Pirátská vlajka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.