Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Abstraktní květ (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní květ zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Abstraktní květ. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Abstraktní květ nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Abstraktní květ? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Abstraktní květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 134 769 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Abstraktní květ sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Abstraktní květ se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Saxofon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chobotnička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Šedá ozdoba zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Abstraktní květ, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, free, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, klipart, Abstraktní květ, svg, download, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, Twitter, Instagram, časopis, články, Adobe Illustrator, fotokniha, eshop, webové stránky, památník, pozvánky, textové dokumenty, dokumenty, diář, wordpress, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Motyčka zdarma, obrázek, klipart Modrý drahokam ke stáhnutí nebo vektorový klipart Tmavomodrý motýl ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.