Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Abstraktní květ, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní květ zdarma ke stažení

Abstraktní květ je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Abstraktní květ ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Abstraktní květ v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Abstraktní květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 134 769 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Abstraktní květ je v sekci Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nilský kříž ke stažení Podívejte se i na obrázek Atabaque ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Motýli zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, klipart, Květiny, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, zdarma, Abstraktní květ, kliparty, svg, ilustrační obrázek, Abstraktní květ

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Instagram, openOffice, avatar, fotokniha, Facebook, inkscape, Twitter, PowerPoint, profil, webové stránky, web, blog, prezentace, časopis, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Albert Einstein ke stažení, klipart Ohlašovna požáru ke stáhnutí nebo ilustrace Veselý duch zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.