Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Abstraktní květ (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní květ zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Abstraktní květ. Pakliže si chcete obrázek Abstraktní květ stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abstraktní květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 134 769 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Abstraktní květ) můžete sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Abstraktní květ se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bronzová medaile ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tlačítkový mobil ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Mravenec ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Abstraktní květ, vektorový obrázek, kliparty, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, Abstraktní květ, zdarma, Květiny, ke stáhnutí, klipart, cliparts, grafika, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, web, wordpress, openOffice, plakáty, Facebook, referáty, Pinterest, blog, škola, dokumenty, Instagram, eshop, články, profilovka, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Oranžová vajíčka ke stažení, vektorový obrázek Nápis LOVE ke stažení nebo vektorový obrázek Smrž ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.