Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Anýz (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anýz zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Anýz. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anýz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1453
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 830 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: xiorlanth

Potěší nás, pokud budete tento klipart Anýz sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Anýz patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Aquamat ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Potápěčské brýle ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart XLS zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, Anýz, kliparty, zdarma, ilustrace, Jídlo, ilustrační obrázek, ke stažení, Anýz, cliparts, grafika, download, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, Instagram, openOffice, články, profilovka, corelDraw, office, dokumenty, plakáty, video, Pinterest, kalendář, plakát, wordpress, Adobe Illustrator, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Molekula zdarma, ilustrace Delfín ke stáhnutí nebo klipart Geometrické linie v portrétu ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.