Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Anýz (Jídlo) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anýz zdarma ke stažení

Anýz je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Anýz stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Anýz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1453
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: xiorlanth

Líbí se vám klipart Anýz? Pak se podělte s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Anýz je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Černý netopýr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Indián ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tuk-tuk ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, zdarma, Anýz, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, download, grafika, klipart, Jídlo, cliparts, vektor, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, plakáty, avatar, wordpress, web, Pinterest, webové stránky, škola, word, openOffice, office, blog, seminární práce, Facebook, diář, dokument

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kapradí ke stažení, klipart Diamant ke stažení nebo ilustrace Stan ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.