Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Anýz, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anýz zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Anýz. Kreslená ilustrace Anýz je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Anýz ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1453
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: xiorlanth

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Anýz je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Monster truck ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Cesmína zdarma Mohl by vás také zajímat vektor jin-jang ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, svg, Anýz, grafika, obrázek, klipart, vektor, cliparts, kliparty, Anýz, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, blog, web, Adobe Illustrator , plakát, referáty, openOffice, fotokniha, corelDraw, články, škola, prezentace, dokument, word, kalendář, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Dudek chocholatý ke stáhnutí, klipart Sada šroubováků zdarma nebo ilustrace Šipka dolů ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.