Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Anýz, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anýz zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Anýz. Kreslená ilustrace Anýz je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Anýz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1453
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: xiorlanth

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Anýz patří do sekce Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Svařené víno zdarma Podívejte se i na vektor Kolumbie ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace 3GP ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, zdarma, svg, kliparty, vektor, free, Anýz, grafika, ke stažení, Anýz, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, Jídlo

Doporučené použití klipartu: fotokniha, blog, škola, plakáty, profilovka, textové dokumenty, PowerPoint, články, office, dokumenty, Adobe Illustrator , word, Instagram, corelDraw, Pinterest, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Koně zdarma, obrázek Fotograf ke stažení nebo klipart Třetí místo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.