Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Anýz (Jídlo) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anýz stahujte zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Anýz. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Anýz v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Anýz? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Anýz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1453
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 830 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: xiorlanth

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Anýz s jinými lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Anýz se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nikita Chruščov ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Andělíčci ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Barák ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, free, Anýz, klipart, ilustrace, cliparts, vektor, grafika, kliparty, zdarma, Anýz, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Pinterest, oznámení, etikety, video, blog, profilovka, letáky, škola, logo, brožury, prezentace, koláž, seminární práce, web, profil, Zoner Callisto, openOffice

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Cigareta ke stažení, vektorový klipart Tužka ke stažení nebo vektorový obrázek Malé písmeno S ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.