Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Anýz (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anýz zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Anýz. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Anýz? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Anýz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1453
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 830 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: xiorlanth

Líbí se vám klipart Anýz? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Anýz je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Bill Clinton ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Boží oko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Anýz, obrázek, ke stažení, free, Jídlo, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, svg, klipart, vektor, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokument, Instagram, fotokniha, webové stránky, profil, diář, wordpress, Facebook, openOffice, eshop, PowerPoint, referáty, články, Twitter, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mixer ke stažení, klipart Sakura ke stažení nebo ilustrace Křepel kalifornský ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.