Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Halloween známka (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Halloween známka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Halloween známka. Obrázek Halloween známka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween známka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Halloween známka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween známka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 138 572 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rones

Zaujal vás náš klipart Halloween známka? Potom se podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Halloween známka patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlá domina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené F ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mango zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, svg, obrázek, zdarma, klipart, Halloween známka, vektor, kliparty, ilustrace, download, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: wordpress, avatar, webové stránky, diář, textové dokumenty, seminární práce, časopis, office, kalendář, web, pozvánky, corelDraw, škola, památník, Twitter, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Středoafrická republika zdarma, vektor Znamení střelec ke stáhnutí nebo obrázek Stíhačka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.