Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oranžový autobus (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžový autobus zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Oranžový autobus. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Oranžový autobus. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oranžový autobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 634 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Jarno

Sdílejte obrázek, klipart Oranžový autobus s jinými lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Oranžový autobus je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek LiAZ-677 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurová vajíčka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Napařovací žehlička ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, Doprava, svg, cliparts, klipart, grafika, kliparty, vektor, zdarma, Oranžový autobus, download, ke stažení, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, avatar, webové stránky, profilovka, katalog, škola, prezentace, plakáty, Adobe Illustrator, wordpress, památník, Twitter, brožury, manuály, textové dokumenty, Facebook, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Velikonoční králík ke stáhnutí, vektorový obrázek Auto zdarma nebo obrázek, klipart Pilka na dřevo zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.