Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Oranžový autobus (Doprava) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Oranžový autobus stahujte zdarma

Oranžový autobus je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Stahujte klipart Oranžový autobus v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Oranžový autobus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Oranžový autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 634 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Jarno

Líbí se vám klipart Oranžový autobus? Pak se podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Oranžový autobus je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mlýnek na sůl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Voskovka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Pudink ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, download, kliparty, grafika, Oranžový autobus, ilustrace, Doprava, cliparts, obrázek, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Oranžový autobus, vektor

Doporučené použití klipartu: logo, magazín, blog, oznámení, dokumenty, prezentace, textové dokumenty, fotografie, etikety, kalendář, openOffice, časopis, diplomová práce, profil, webové stránky, Facebook, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Německo ke stažení, vektorový obrázek Auto zdarma nebo vektor Narozeniny číslo 9 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.