Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená paprika (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená paprika zdarma ke stažení

Červená paprika je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Červená paprika je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Červená paprika? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená paprika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1163x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 927 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: chrisdesign

Tento obrázek s názvem (Červená paprika) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Červená paprika je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Důl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlezelená mašle ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor DOCM ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červená paprika, ke stažení, download, free, zdarma, Červená paprika, ilustrace, Zelenina, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, grafika, klipart, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, eshop, Instagram, blog, diář, plakáty, web, dokument, Adobe Illustrator, fotokniha, plakát, kalendář, PowerPoint, wordpress, dokumenty, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Točená zmrzlina ke stažení, vektorový klipart Sekačka na trávu ke stažení nebo obrázek, klipart Monarcha ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.