Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená paprika (Zelenina) zdarma

Obrázek, klipart Červená paprika zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červená paprika. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červená paprika nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená paprika ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1163x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 927 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: chrisdesign

Sdílejte obrázek, klipart Červená paprika s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Červená paprika je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Chodící vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Papírové přáníčko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Váha ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, cliparts, Červená paprika, ke stáhnutí, klipart, Červená paprika, grafika, free, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakát, deníček, Facebook, škola, referáty, Instagram, fotokniha, blog, logo, PowerPoint, vizitky, dokument, oznámení, profilovka, profil, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Stříbrný prsten ke stáhnutí, klipart Váhy zdarma nebo obrázek, klipart Vydra zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.