Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červená paprika (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená paprika zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Červená paprika. Stahujte klipart Červená paprika v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená paprika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1163x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 43 927 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: chrisdesign

Zaujal vás náš klipart Červená paprika? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Červená paprika se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šibenice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý emblém ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červené N zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, free, ke stažení, cliparts, Červená paprika, vektor, obrázek, Zelenina, grafika, klipart, kliparty, ke stáhnutí, Červená paprika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, prospekty, plakáty, tiskoviny, profil, inkscape, články, fotokniha, památník, Pinterest, wordpress, vizitky, Facebook, avatar, Twitter, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Upír zdarma, klipart Váhy zdarma nebo vektorový klipart Nákladní auto ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.