Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená paprika, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená paprika zdarma ke stažení

Červená paprika je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Červená paprika stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená paprika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1163x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 43 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červená paprika je v sekci Obrázky, kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Make up ke stažení Podívejte se i na ilustrace Adventní svícen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Narozeniny číslo 4 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, Zelenina, download, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, Červená paprika, zdarma, Červená paprika, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, časopis, web, Adobe Illustrator , dokumenty, Facebook, Pinterest, inkscape, PowerPoint, plakáty, word, seminární práce, pozvánky, webové stránky, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Beruška ke stažení, vektor Čarodějnice ke stáhnutí nebo obrázek Charlie Chaplin zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.