Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená paprika (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená paprika zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Červená paprika. Obrázek Červená paprika je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená paprika ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1163x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: chrisdesign

Obrázek, klipart pojmenovaný Červená paprika můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Červená paprika se nachází v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Krásné Vánoce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Afrika zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Fidel Castro ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, klipart, cliparts, vektorový obrázek, grafika, kliparty, obrázek, svg, vektor, ke stažení, zdarma, Červená paprika, Červená paprika, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, video, prezentace, diář, PowerPoint, office, word, fotokniha, corelDraw, plakáty, profilovka, profil, wordpress, inkscape, openOffice, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Smajlík farmář ke stáhnutí, vektorový klipart Ovečka zdarma nebo obrázek, klipart Červené U zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.