Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená paprika, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená paprika zdarma ke stažení

Červená paprika je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Červená paprika stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená paprika ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1163x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červená paprika se nachází v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Umývání auta ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Instalatér zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Supermarine Spitfire ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, ke stažení, Červená paprika, vektorový obrázek, Zelenina, klipart, zdarma, vektor, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, avatar, Twitter, Adobe Illustrator , web, časopis, blog, plakáty, kalendář, profil, památník, Facebook, fotokniha, textové dokumenty, Pinterest, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Malovaná vajíčka ke stáhnutí, obrázek Mimozemské vejce zdarma nebo klipart Srdce v obálce ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.