Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart PPSM, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart PPSM zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - PPSM. Klipart PPSM je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný PPSM lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPSM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart PPSM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPSM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
723x800
452x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek PPSM se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kouření zakázáno ke stažení Podívejte se i na klipart Santa špekoun ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Žlutý autobus zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, grafika, obrázek, svg, ilustrační obrázek, PPSM, ke stáhnutí, vektor, kliparty, ilustrace, Symboly, PPSM, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, prezentace, office, seminární práce, referáty, dokument, openOffice, plakáty, Instagram, blog, Adobe Illustrator , pozvánky, kalendář, dokumenty, webové stránky, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Poník ke stažení, ilustrace Červený dárek ke stáhnutí nebo vektor Albánie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.