Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jurij Gagarin (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jurij Gagarin zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jurij Gagarin. Kreslená ilustrace Jurij Gagarin je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jurij Gagarin lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jurij Gagarin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jurij Gagarin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jurij Gagarin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1262x1600
1009x1280
631x800
394x500
126x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 199 273 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cactus cowboy

Líbí se vám klipart Jurij Gagarin? Pak se podělte s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Jurij Gagarin je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vitamín B1 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý retrívr zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart REG ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, grafika, obrázek, Jurij Gagarin, svg, vektor, cliparts, Osobnosti, download, free

Doporučené použití klipartu: word, prezentace, fotokniha, dokumenty, web, corelDraw, Instagram, Pinterest, pozvánky, škola, plakáty, profil, Adobe Illustrator, wordpress, referáty, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Árón plamatý ke stáhnutí, vektorový obrázek Zvýrazňovač zdarma nebo vektorový obrázek Vyděšené vajíčko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.