Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dětský vláček (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětský vláček zdarma ke stažení

Dětský vláček je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dětský vláček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětský vláček zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dětský vláček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětský vláček ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Anonymous

Sdílejte klipart nazvaný Dětský vláček s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Dětský vláček je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Valentýnské přáníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Správně zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Kultivátor ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dětský vláček, klipart, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, zdarma, Doprava, vektor, cliparts, svg, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Dětský vláček

Doporučené použití klipartu: referáty, Facebook, video, PowerPoint, seminární práce, eshop, Pinterest, profil, dokumenty, škola, Twitter, office, word, textové dokumenty, profilovka, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Fialové vejce ke stáhnutí, vektorový klipart Zelený dárek zdarma nebo obrázek, klipart Chrám zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.