Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dětský vláček (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětský vláček zdarma ke stažení

Dětský vláček je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Dětský vláček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětský vláček zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dětský vláček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětský vláček ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Anonymous

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dětský vláček sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Dětský vláček je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Švédsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Grejdr ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Airbus A380 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, free, grafika, klipart, svg, ilustrace, obrázek, Dětský vláček, ke stáhnutí, Doprava, download, ke stažení, vektor, Dětský vláček

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, etikety, office, wordpress, profil, word, referáty, Instagram, seminární práce, fotokniha, eshop, škola, avatar, inkscape, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Abeceda ke stažení, vektorový klipart Mapa Maroka ke stažení nebo obrázek, klipart Mořský had ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.