Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dětský vláček (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětský vláček zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dětský vláček. Obrázek Dětský vláček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětský vláček zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dětský vláček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětský vláček ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Anonymous

Zaujal vás náš klipart Dětský vláček? Potom se podělte s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Dětský vláček je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Sekáček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dálkový ovladač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční zvonečky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, cliparts, kliparty, Dětský vláček, klipart, obrázek, Dětský vláček, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, svg, zdarma, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, fotokniha, profilovka, corelDraw, dokumenty, dokument, wordpress, blog, avatar, inkscape, Facebook, etikety, kalendář, plakát, office, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart COM zdarma, vektorový klipart WAV přípona ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Air force one ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.