Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pozor vlak, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pozor vlak zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Pozor vlak. Klipart Pozor vlak je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pozor vlak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor vlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1422
1280x1138
800x711
500x444
160x142

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 020 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ryanlerch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pozor vlak je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz mobilů zdarma Podívejte se i na obrázek Had ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor GAZ 21 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pozor vlak, ke stažení, free, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Pozor vlak, Doprava, svg, cliparts, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, Instagram, plakáty, kalendář, časopis, web, avatar, fotokniha, články, openOffice, textové dokumenty, památník, PowerPoint, pozvánky, dokumenty, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Digitální znak 5 zdarma, klipart Oranžová složka ke stažení nebo ilustrace Bonboniéra ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.