Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Burundi (Mapy) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Burundi zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Burundi. Stahujte soubor Burundi ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burundi zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Burundi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Burundi ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1367x1600
1093x1280
683x800
427x500
137x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 087 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Burundi můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Vektorový obrázek Burundi patří do sekce Vektorové kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malé písmeno R ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bonsai ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dětské hřiště zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, download, free, ke stáhnutí, Burundi, Mapy, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, vektor, Burundi, kliparty

Doporučené použití klipartu: eshop, blog, logo, plakáty, word, Instagram, oznámení, Zoner Callisto, prospekty, bakalářská práce, Pinterest, pozvánky, etikety, dokument, vizitky, referáty, katalog

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Růžový hyacint zdarma, obrázek Holčička ke stažení nebo obrázek Mikrofón ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.