Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Souboj dobra a zla (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Souboj dobra a zla zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Souboj dobra a zla. Klipart Souboj dobra a zla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Souboj dobra a zla v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Souboj dobra a zla zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Souboj dobra a zla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Souboj dobra a zla ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1162
1280x930
800x581
500x363
160x116

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 686 050 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Inky2010

Líbí se vám klipart Souboj dobra a zla? Pak se podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Souboj dobra a zla je v sekci Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Maďarsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Albrecht Dürer ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlaté číslo 4 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Souboj dobra a zla, download, grafika, klipart, ilustrace, obrázek, zdarma, vektor, Halloween, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, etikety, Twitter, prezentace, škola, webové stránky, profilovka, PowerPoint, video, články, Adobe Illustrator, pozvánky, plakáty, openOffice, dokumenty, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Valentýnské přání anglicky zdarma, vektor Domeček ke stáhnutí nebo obrázek Podzimní list ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.