Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Souboj dobra a zla (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Souboj dobra a zla zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Souboj dobra a zla. Pakliže si chcete obrázek Souboj dobra a zla stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Souboj dobra a zla zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Souboj dobra a zla ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Souboj dobra a zla ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1162
1280x930
800x581
500x363
160x116

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 686 050 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Inky2010

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Souboj dobra a zla s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Souboj dobra a zla je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Granát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smutná královna zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Kamerun ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, ke stáhnutí, Souboj dobra a zla, vektorový obrázek, klipart, zdarma, vektor, ke stažení, Halloween, download, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, seminární práce, etikety, inkscape, památník, Instagram, dokument, referáty, profil, web, webové stránky, plakáty, Facebook, prezentace, pozvánky, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart PDF ke stáhnutí, vektorový klipart Digitální znak O zdarma nebo obrázek, klipart Zamračený smajlík zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.