Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Stroj času (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stroj času zdarma ke stažení

Stroj času je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Stroj času v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stroj času zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Stroj času ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stroj času ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 487 619 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Stroj času s jinými lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Stroj času se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Škoda Fabia ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tuřín ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa Rwandy ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, kliparty, Stroj času, Stroj času, ke stažení, cliparts, svg, grafika, Přístroje, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, prospekty, openOffice, magazín, office, články, katalog, corelDraw, blog, Pinterest, manuály, Facebook, Instagram, profil, plakát, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Pes ke stažení, vektorový klipart Bagr zdarma nebo vektorový klipart Červený sleď ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.