Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelená paprika, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená paprika zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zelená paprika. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zelená paprika nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zelená paprika? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená paprika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Webdings / Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zelená paprika je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Osel zdarma Podívejte se i na obrázek Růžová složka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Dámské toalety ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, Zelená paprika, grafika, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, svg, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, Zelenina, free

Doporučené použití klipartu: články, časopis, fotokniha, dokument, corelDraw, Pinterest, blog, seminární práce, pozvánky, word, dokumenty, plakát, referáty, openOffice, památník, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Družice zdarma, klipart Hnědé vejce ke stažení nebo ilustrace Chroust ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?