Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelená paprika, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená paprika zdarma ke stažení

Zelená paprika je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Zelená paprika je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelená paprika ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Webdings / Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelená paprika se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Wyoming ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Šedý sporťák zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kaštany ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelená paprika, obrázek, Zelenina, ke stáhnutí, cliparts, klipart, free, svg, ke stažení, zdarma, grafika, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, Pinterest, plakát, openOffice, Facebook, webové stránky, prezentace, škola, fotokniha, avatar, Adobe Illustrator , časopis, web, office, referáty, word

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Irák ke stáhnutí, ilustrace Hlasitost zdarma nebo vektor Zákaz selfie tyčí ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?