Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelená paprika, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená paprika zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zelená paprika. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zelená paprika nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zelená paprika? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelená paprika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Webdings / Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelená paprika se nachází v kategorii Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bicí ke stažení Podívejte se i na vektor Voltmetr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Bible zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, klipart, download, Zelená paprika, Zelená paprika, vektorový obrázek, svg, ke stažení, ilustrace, obrázek, Zelenina, kliparty, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, corelDraw, fotokniha, inkscape, kalendář, plakát, profil, Adobe Illustrator , Pinterest, PowerPoint, textové dokumenty, dokumenty, web, blog, profilovka, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vrtulník ke stažení, obrázek Cikáda ke stáhnutí nebo klipart Plato s vejci zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?