Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelená paprika, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená paprika zdarma ke stažení

Zelená paprika je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Zelená paprika je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelená paprika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Webdings / Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelená paprika je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strašidelné dýně zdarma Podívejte se i na ilustrace Škoda 1000 MB ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Černá stuha ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, free, vektorový obrázek, klipart, download, Zelená paprika, vektor, Zelená paprika, svg, ke stažení, Zelenina, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, Pinterest, Instagram, webové stránky, textové dokumenty, škola, plakáty, PowerPoint, seminární práce, referáty, články, profilovka, časopis, avatar, dokumenty, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Kostýmy zdarma, vektor Malířský váleček ke stažení nebo obrázek Nůž ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?