Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Činely (Hudba) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Činely ke stažení zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Činely. Obrázek Činely je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činely zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Činely ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činely ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1248x1600
998x1280
624x800
390x500
125x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 176 959 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: papapishu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Činely sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Činely patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gerald Ford ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Počítač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kuchyňský mixér zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Činely, ke stažení, download, klipart, free, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, grafika, Činely

Doporučené použití klipartu: Twitter, Facebook, magazín, fotokniha, prospekty, logo, tiskoviny, škola, openOffice, inkscape, avatar, PowerPoint, kalendář, webové stránky, etikety, video, vizitky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Háček na zeď zdarma, obrázek, klipart Děda zdarma nebo obrázek Toustovač ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.