Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Činely, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činely zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Činely. Klipart Činely je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Činely lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činely zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Činely ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činely ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1248x1600
998x1280
624x800
390x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 959 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Činely je v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Adax ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Humr zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz války ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, vektorový obrázek, free, Činely, svg, ilustrační obrázek, Činely, cliparts, zdarma, ilustrace, kliparty, Hudba, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, referáty, časopis, profil, avatar, památník, plakát, Adobe Illustrator , Pinterest, pozvánky, dokument, seminární práce, Twitter, kalendář, škola, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Jiřina ke stáhnutí, klipart Chlápek zdarma nebo ilustrace Tunisko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.