Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Děda, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Děda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Děda. Kreslená ilustrace Děda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Děda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Děda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

586x1600
469x1280
293x800
183x500
59x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Děda se nachází v sekci Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz dětí ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Domina zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Štít ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Děda, Muži, ke stáhnutí, ke stažení, download, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, Děda, kliparty, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, Facebook, webové stránky, web, inkscape, dokument, profil, prezentace, pozvánky, office, památník, škola, referáty, kalendář, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Vatikán ke stáhnutí, ilustrace Fitónie zdarma nebo vektor Mapa Číny ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.