Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Děda (Muži) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Děda zadarmo ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Děda. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Děda v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Děda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

586x1600
469x1280
293x800
183x500
59x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 760 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Sdílejte klipart nazvaný Děda s přáteli na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Vektorový klipart Děda se nachází v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čert ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Policejní auto zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek PF 2019 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, Děda, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, Děda, download, grafika, svg, cliparts, Muži, klipart, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: články, profil, manuály, památník, wordpress, deníček, inkscape, brožury, letáky, avatar, plakáty, diplomová práce, textové dokumenty, magazín, office, fotokniha, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vánoční věnec ke stáhnutí, vektorový klipart Abstraktní stromek ke stáhnutí nebo vektorový klipart Saxofonista zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.