Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Děda (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děda zdarma ke stažení

Děda je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Děda. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Děda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

586x1600
469x1280
293x800
183x500
59x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Děda s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Děda se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté B ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Houslový klíč ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Albert Einstein ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, Děda, free, svg, kliparty, Muži, Děda, cliparts, download, vektor, ke stáhnutí, klipart, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, video, Adobe Illustrator, časopis, inkscape, články, office, plakáty, dokumenty, textové dokumenty, Instagram, diář, plakát, fotokniha, dokument, Facebook

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Jmelí ke stažení, vektorový obrázek Mapa Itálie ke stažení nebo vektorový obrázek Světélko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.