Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Děda (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děda zdarma ke stažení

Děda je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Děda je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Děda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

586x1600
469x1280
293x800
183x500
59x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 760 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Sdílejte klipart nazvaný Děda s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Děda patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Helikoptéra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Klaun zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Nákladní vagón ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, Děda, Děda, ke stáhnutí, download, Muži, ilustrace, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, webové stránky, seminární práce, Pinterest, plakát, profilovka, diář, Adobe Illustrator, avatar, kalendář, etikety, textové dokumenty, Facebook, články, word, office

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zelené Lamborghini ke stáhnutí, vektor Modré květy zdarma nebo obrázek Samonavíjecí metr zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.