Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Děda, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Děda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Děda. Kreslená ilustrace Děda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Děda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Děda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

586x1600
469x1280
293x800
183x500
59x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Děda je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ohryzek zdarma Podívejte se i na ilustrace Digitální znak C ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Velbloud dvouhrbý ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Muži, free, ke stažení, download, ilustrace, svg, kliparty, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, klipart, Děda, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, Pinterest, blog, Facebook, články, seminární práce, textové dokumenty, památník, avatar, Twitter, web, škola, inkscape, profilovka, Adobe Illustrator , PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Smrkající smajlík zdarma, vektor Růže ke stažení nebo obrázek Jordánsko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.