Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Děda, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Děda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Děda. Kreslená ilustrace Děda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Děda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Děda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

586x1600
469x1280
293x800
183x500
59x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Děda je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vlak zdarma Podívejte se i na ilustrace Jóga ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Narozeniny číslo 6 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, cliparts, free, zdarma, svg, Muži, Děda, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, referáty, pozvánky, blog, prezentace, avatar, Twitter, office, dokument, Adobe Illustrator , Facebook, textové dokumenty, kalendář, Instagram, škola, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Stříbrný prsten zdarma, vektor Nektarinka ke stažení nebo obrázek Štafle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.