Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Děda, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Děda zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Děda. Vektorová ilustrace Děda je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Děda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

586x1600
469x1280
293x800
183x500
59x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Děda je v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šikmá věž zdarma Podívejte se i na obrázek Boží oko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lískový ořech ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, Děda, ke stažení, obrázek, zdarma, grafika, svg, cliparts, vektorový obrázek, klipart, vektor, Děda, kliparty, Muži

Doporučené použití klipartu: webové stránky, články, inkscape, textové dokumenty, časopis, seminární práce, Pinterest, dokument, kalendář, Twitter, web, památník, škola, openOffice, office, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Černá hora zdarma, klipart Fialová kraslice ke stažení nebo ilustrace Policistka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.