Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Děda (Muži) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děda zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Děda. Stahujte klipart Děda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Děda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děda ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

586x1600
469x1280
293x800
183x500
59x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Děda s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Děda patří do sekce Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Lyra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Babočka kopřivová ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Muchomůrka tygrovaná ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Děda, vektor, Muži, ke stažení, free, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, ilustrace, Děda, download, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, wordpress, openOffice, PowerPoint, web, corelDraw, časopis, profil, profilovka, památník, plakát, Twitter, kalendář, referáty, seminární práce, inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Tři králové ke stažení, obrázek Fialový vrtulník ke stažení nebo vektor Přípona ZIP ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty najdete také tam.