Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Policajtka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Policajtka zdarma ke stažení

Policajtka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Policajtka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajtka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Policajtka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajtka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

932x1600
746x1280
466x800
291x500
93x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 304 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Policajtka? Potom se podělte s jinými lidmi prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Policajtka je v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Johannes Gutenberg ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modročerná stuha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Tryskáč zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, obrázek, klipart, vektor, Policajtka, download, Ženy, vektorový obrázek, Policajtka, free, ke stažení, cliparts, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, avatar, profilovka, kalendář, škola, Adobe Illustrator, Facebook, blog, Twitter, PowerPoint, plakáty, eshop, prezentace, web, openOffice, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Zelený dárek zdarma, obrázek Billie Piper ke stáhnutí nebo vektor Externí disk ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.