Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Policajtka (Ženy) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Policajtka stahujte zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Policajtka. Pakliže si chcete obrázek Policajtka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajtka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Policajtka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajtka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

932x1600
746x1280
466x800
291x500
93x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 304 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Policajtka s jinými lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Policajtka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dětské hřiště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 1 euro cent ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Medúza ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, Policajtka, zdarma, ilustrace, vektor, cliparts, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, svg, Policajtka, obrázek, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, Facebook, prezentace, plakáty, logo, diář, openOffice, katalog, Adobe Illustrator, památník, manuály, letáky, referáty, plakát, deníček, škola, oznámení

Mezi hezké kresby patří i obrázek Office ke stažení, ilustrace Pedometr zdarma nebo vektorový klipart Malé písmeno Y ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.