Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Policajtka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Policajtka zdarma ke stažení

Policajtka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Policajtka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajtka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Policajtka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajtka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

932x1600
746x1280
466x800
291x500
93x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 304 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Policajtka s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Policajtka patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gumová stěrka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gruzie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kosmonaut ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Ženy, ke stáhnutí, Policajtka, obrázek, svg, zdarma, kliparty, grafika, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, etikety, textové dokumenty, kalendář, dokument, profil, články, inkscape, Twitter, avatar, eshop, word, plakáty, plakát, Instagram, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Gándhí ke stažení, ilustrace Karty piky ke stažení nebo klipart Chléb a víno ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.