Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Policajtka (Ženy) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Policajtka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Policajtka. Pakliže si chcete obrázek Policajtka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajtka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Policajtka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajtka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

932x1600
746x1280
466x800
291x500
93x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 304 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Policajtka) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Policajtka je v sekci Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lori zelenokřídlý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cizrna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bagr zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, free, zdarma, kliparty, Ženy, vektor, Policajtka, Policajtka, grafika, ilustrace, obrázek, ke stažení, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, Adobe Illustrator, profilovka, web, wordpress, word, Instagram, referáty, Facebook, video, prezentace, avatar, inkscape, seminární práce, dokumenty, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Betonové svodidlo zdarma, vektor Viktorie královská ke stáhnutí nebo obrázek Hlasitost ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.