Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hudební CD (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hudební CD zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Hudební CD. Stahujte soubor Hudební CD ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hudební CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hudební CD ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hudební CD ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1516
1280x1212
800x758
500x474
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 898 488 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart Hudební CD se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Hudební CD se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Desetieurovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tower Bridge zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa Rumunska ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, download, Hudební CD, free, obrázek, ilustrace, cliparts, klipart, zdarma, Hudební CD, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Hudba

Doporučené použití klipartu: word, textové dokumenty, web, fotokniha, dokument, profil, Twitter, škola, eshop, manuály, tiskoviny, diář, dokumenty, Facebook, magazín, pozvánky, wordpress

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Pevný disk ke stáhnutí, vektorový obrázek Ptačí budka ke stáhnutí nebo vektorový klipart Červené B zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.