Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hudební CD, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hudební CD zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hudební CD. Klipart Hudební CD je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hudební CD lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hudební CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Hudební CD ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hudební CD ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1516
1280x1212
800x758
500x474
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 898 488 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hudební CD patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Itálie zdarma Podívejte se i na klipart Adventní svícen ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek OGG soubor ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Hudební CD, obrázek, grafika, Hudba, free, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, vektor, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profilovka, kalendář, dokumenty, openOffice, plakáty, Instagram, referáty, Facebook, časopis, avatar, web, profil, blog, památník, word

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pizza zdarma, ilustrace Půlnoc ke stažení nebo vektor Mraveneček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.