Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Wilbur Wright (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Wilbur Wright zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Wilbur Wright. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Wilbur Wright zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Wilbur Wright ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Wilbur Wright ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 180 224 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cactus cowboy

Sdílejte klipart nazvaný Wilbur Wright se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Wilbur Wright patří do kategorie Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík pirát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rebarbora zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Gabriel Nadeau-Dubois ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, Wilbur Wright, Wilbur Wright, zdarma, vektorový obrázek, Osobnosti, grafika, obrázek, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, seminární práce, plakáty, video, články, fotokniha, dokument, Instagram, textové dokumenty, profil, word, referáty, corelDraw, webové stránky, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Webkamera ke stáhnutí, ilustrace Srdce z abecedy zdarma nebo klipart Šedí smajlíci zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.