Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Domeček (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Domeček zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Domeček. Obrázek Domeček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domeček zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Domeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domeček ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 661 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Sdílejte klipart nazvaný Domeček s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Domeček se nachází v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlomené srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PNG zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Náruživá kuřačka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, grafika, vektor, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, svg, Domeček, Domeček, obrázek, ilustrace, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: články, fotokniha, openOffice, webové stránky, word, inkscape, PowerPoint, blog, dokumenty, kalendář, seminární práce, Instagram, eshop, škola, prezentace, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mobil ke stáhnutí, obrázek, klipart Evropa zdarma nebo vektorový klipart Slunéčko osmnáctitečné zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.