Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Domeček, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Domeček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Domeček. Pakliže si chcete obrázek Domeček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Domeček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domeček zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Domeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domeček ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 661 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Domeček patří do sekce Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Leopard zdarma Podívejte se i na klipart Kapitán ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek SLDM ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, grafika, obrázek, ke stažení, Domeček, vektor, ke stáhnutí, Domeček, cliparts, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, inkscape, profil, office, word, Instagram, články, plakáty, škola, referáty, blog, openOffice, web, plakát, dokumenty, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Zlaté S zdarma, ilustrace Adventní svícen ke stažení nebo vektor Zlaté číslo 6 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.