Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Domeček (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Domeček zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Domeček. Pakliže si chcete obrázek Domeček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Domeček lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domeček zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Domeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domeček ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 661 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Domeček můžete sdílet s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Domeček je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Jack Russell teriér ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ústřičník velký ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Mlýnek na maso zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, grafika, download, Domeček, Domeček, free, ke stažení, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Stavby

Doporučené použití klipartu: diář, památník, články, textové dokumenty, corelDraw, etikety, web, seminární práce, referáty, word, Facebook, plakáty, profilovka, profil, eshop, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Santa špekoun zdarma, vektorový klipart Růžová stuha ke stáhnutí nebo obrázek, klipart 20 euro centů ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.