Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zakletý princ (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zakletý princ zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zakletý princ. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Zakletý princ. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Zakletý princ? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakletý princ zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zakletý princ ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakletý princ ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1503
1280x1202
800x751
500x470
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 860 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: tzunghaor

Obrázek, klipart pojmenovaný Zakletý princ můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Zakletý princ se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Závodní helma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Medvídek koala zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Drobné kvítky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, svg, free, download, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, klipart, ke stažení, kliparty, obrázek, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, Zakletý princ

Doporučené použití klipartu: seminární práce, referáty, památník, diář, etikety, eshop, webové stránky, web, profilovka, Pinterest, prezentace, blog, časopis, dokument, video, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Lízátko ke stáhnutí, vektorový klipart ARJ zdarma nebo obrázek, klipart Stolní počítač zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.