Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zakletý princ, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zakletý princ zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zakletý princ. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zakletý princ ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakletý princ zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zakletý princ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakletý princ ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1503
1280x1202
800x751
500x470
160x150

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 860 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tzunghaor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zakletý princ je v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mleté maso ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Bruneje ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Megafon zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, ke stažení, Láska, klipart, Zakletý princ, svg, cliparts, Zakletý princ, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, profilovka, seminární práce, časopis, blog, profil, webové stránky, word, Pinterest, Twitter, office, web, Facebook, fotokniha, Instagram, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mikrotužka ke stažení, vektor CD složka ke stáhnutí nebo obrázek Pedometr zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.