Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zakletý princ (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zakletý princ zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zakletý princ. Stahujte klipart Zakletý princ v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Zamlouvá se vám obrázek Zakletý princ? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakletý princ zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zakletý princ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakletý princ ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1503
1280x1202
800x751
500x470
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 860 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: tzunghaor

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zakletý princ s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Zakletý princ patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Valentýnská svíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Violoncellistka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Oranžový stromeček ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zakletý princ, free, svg, grafika, Láska, obrázek, kliparty, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, Adobe Illustrator, blog, prezentace, Instagram, fotokniha, Twitter, diář, plakát, openOffice, web, profil, inkscape, dokumenty, avatar, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i klipart Steve Jobs ke stažení, vektor Mytí auta ke stažení nebo obrázek Bicí nástroje ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.