Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jaspis (Láska) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jaspis zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Jaspis. Pakliže si chcete obrázek Jaspis stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaspis zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jaspis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaspis ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1015x1600
812x1280
508x800
317x500
102x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 44 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: celop7

Sdílejte obrázek, klipart Jaspis s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Jaspis je v sekci Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Bobr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dakota ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor PHP zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, obrázek, grafika, kliparty, Láska, ilustrace, Jaspis, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Jaspis, klipart, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, openOffice, inkscape, památník, dokumenty, Instagram, avatar, Pinterest, kalendář, diář, office, PowerPoint, Adobe Illustrator, textové dokumenty, Twitter, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Galgán nachový zdarma, vektorový klipart Párek ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Do Not Copy ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.