Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jaspis, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jaspis zdarma ke stažení

Jaspis je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jaspis nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaspis zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jaspis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaspis ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1015x1600
812x1280
508x800
317x500
102x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: celop7

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jaspis patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Islám zdarma Podívejte se i na vektor Zákaz zbraní ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Chlebovník ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, kliparty, ilustrace, svg, grafika, Láska, free, zdarma, obrázek, download, klipart, Jaspis, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, web, prezentace, Pinterest, word, seminární práce, profilovka, plakáty, Adobe Illustrator , škola, referáty, Facebook, Instagram, avatar, office, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Vánoční strom 2 zdarma, obrázek Želvička ke stažení nebo klipart Závodní auto ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.