Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jaspis, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jaspis zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Jaspis. Kreslená ilustrace Jaspis je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jaspis? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaspis zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Jaspis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaspis ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1015x1600
812x1280
508x800
317x500
102x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: celop7

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jaspis patří do sekce Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ryba zdarma Podívejte se i na klipart Přidat složku ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz ohně ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, Jaspis, vektorový obrázek, grafika, free, download, Láska, zdarma, ke stáhnutí, svg, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, corelDraw, články, časopis, pozvánky, fotokniha, dokumenty, openOffice, Twitter, plakát, blog, profil, památník, referáty, avatar, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Merkur zdarma, ilustrace Pruhované vejce ke stažení nebo vektor Drozd šedohlavý ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.