Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jaspis (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jaspis zdarma ke stažení

Jaspis je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Jaspis je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaspis zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Jaspis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaspis ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1015x1600
812x1280
508x800
317x500
102x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 44 992 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: celop7

Obrázek, klipart pojmenovaný Jaspis můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Jaspis je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Samonavíjecí metr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Myška ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté N zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jaspis, Láska, klipart, svg, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Jaspis, download, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, wordpress, avatar, Adobe Illustrator, dokumenty, etikety, eshop, profilovka, diář, office, profil, word, Facebook, pozvánky, památník, web

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Váhy zdarma, klipart Zvonečky ke stáhnutí nebo ilustrace Toulcovka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.