Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pošťák, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pošťák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pošťák. Obrázek Pošťák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pošťák lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pošťák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Pošťák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pošťák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1503x1600
1203x1280
752x800
470x500
151x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pošťák se nachází v kategorii Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Islandu ke stažení Podívejte se i na klipart Zlatá mašle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek PDF přípona zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, kliparty, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Pošťák, zdarma, Muži, grafika, ke stažení, cliparts, Pošťák, klipart, download

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, openOffice, profilovka, word, corelDraw, dokumenty, profil, webové stránky, kalendář, office, články, Facebook, Instagram, textové dokumenty, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Špachtle ke stažení, ilustrace Slunečno ke stáhnutí nebo vektor Husy zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.