Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pošťák (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pošťák zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Pošťák. Kreslená ilustrace Pošťák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pošťák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pošťák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pošťák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1503x1600
1203x1280
752x800
470x500
151x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: SeriousTux

Zaujal vás náš klipart Pošťák? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Pošťák je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Francouzský buldoček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ryba ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Turista zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, Muži, ke stažení, zdarma, ilustrace, svg, download, ilustrační obrázek, grafika, free, klipart, vektor, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, office, fotokniha, kalendář, wordpress, word, diář, video, Facebook, Pinterest, škola, textové dokumenty, dokument, webové stránky, web, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Digitální číslo 0 zdarma, klipart Bílá kočka ke stáhnutí nebo ilustrace Tmavomodrá medúza ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.