Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pošťák, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pošťák zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pošťák. Klipart Pošťák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Pošťák? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pošťák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pošťák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pošťák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1503x1600
1203x1280
752x800
470x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pošťák je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor APP zdarma Podívejte se i na ilustrace Sašimi suši ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Princezna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, zdarma, klipart, ke stáhnutí, Pošťák, kliparty, Muži, grafika, svg, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Pošťák, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, dokumenty, škola, office, fotokniha, blog, webové stránky, články, Instagram, PowerPoint, Twitter, textové dokumenty, plakát, word, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zip zdarma, vektor Zlaté B ke stažení nebo obrázek Panda ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.