Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jeskyně (Stavby) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jeskyně zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Jeskyně. Pakliže si chcete obrázek Jeskyně stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Jeskyně v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeskyně zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Jeskyně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeskyně ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 129 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jeskyně s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Jeskyně se nachází v kategorii Obrázky, kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tattoo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart George Floyd ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Sob polární zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, klipart, ke stažení, Jeskyně, obrázek, kliparty, Stavby, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Jeskyně, download, vektor, free

Doporučené použití klipartu: památník, plakát, dokumenty, fotokniha, eshop, plakáty, kalendář, inkscape, prezentace, avatar, word, seminární práce, corelDraw, Pinterest, diář, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Malé písmeno P zdarma, ilustrace Violoncello ke stáhnutí nebo klipart Thomas Jefferson ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.