Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lesbický symbol, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lesbický symbol zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Lesbický symbol. Klipart Lesbický symbol je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesbický symbol zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Lesbický symbol ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lesbický symbol ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1536
1280x1229
800x768
500x480
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 789 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lesbický symbol patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční perníčky zdarma Podívejte se i na klipart Policistka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zavináč ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, svg, free, kliparty, Lesbický symbol, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, grafika, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, časopis, památník, corelDraw, inkscape, Adobe Illustrator , avatar, word, kalendář, pozvánky, web, škola, Pinterest, Twitter, dokumenty, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Smrtka zdarma, ilustrace Štěnice ke stažení nebo vektor Bezpečnostní kamera ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.