Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosa smrtky, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kosa smrtky. Kreslená ilustrace Kosa smrtky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kosa smrtky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 940 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jgm104

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kosa smrtky je v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Syntetizér ke stažení Podívejte se i na obrázek Stalin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Přesýpací hodiny zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kosa smrtky, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, ilustrace, kliparty, zdarma, cliparts, grafika, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, klipart, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, Adobe Illustrator , škola, pozvánky, webové stránky, plakáty, inkscape, profilovka, Pinterest, word, office, prezentace, textové dokumenty, články, dokumenty, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Adventní věnec ke stažení, klipart Davidova hvězda ke stáhnutí nebo ilustrace Fotografka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.