Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosa smrtky, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kosa smrtky. Vektorová ilustrace Kosa smrtky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kosa smrtky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kosa smrtky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 940 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jgm104

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kosa smrtky se nachází v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 20 Euro ke stažení Podívejte se i na vektor Svařené víno ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace TAR zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, free, kliparty, svg, grafika, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, Kosa smrtky, Nástroje, download, ke stáhnutí, klipart, Kosa smrtky

Doporučené použití klipartu: openOffice, články, Twitter, office, avatar, textové dokumenty, dokumenty, word, Adobe Illustrator , referáty, Instagram, pozvánky, corelDraw, časopis, profilovka, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Wifi USB Dongle ke stažení, obrázek Zákaz křesťanství ke stáhnutí nebo klipart Otakárek fenyklový zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.