Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosa smrtky, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kosa smrtky. Kreslená ilustrace Kosa smrtky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kosa smrtky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 940 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jgm104

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kosa smrtky je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stařenka zdarma Podívejte se i na ilustrace Digitální znak L ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vražda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, ke stáhnutí, Kosa smrtky, svg, free, Nástroje, Kosa smrtky, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, cliparts, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: památník, Instagram, inkscape, openOffice, Twitter, škola, webové stránky, plakát, textové dokumenty, Adobe Illustrator , avatar, Facebook, kalendář, časopis, profilovka, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Hasičské auto zdarma, vektor Šálek ke stažení nebo obrázek Štěnice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.