Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kosa smrtky (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kosa smrtky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kosa smrtky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosa smrtky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kosa smrtky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 940 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jgm104

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kosa smrtky s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Kosa smrtky patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tur ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Invalida ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Škrabka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Nástroje, ilustrační obrázek, klipart, Kosa smrtky, ke stáhnutí, free, ilustrace, kliparty, ke stažení, cliparts, download, Kosa smrtky, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, kalendář, PowerPoint, časopis, etikety, články, plakáty, fotokniha, wordpress, Instagram, eshop, video, webové stránky, textové dokumenty, Twitter, škola

Mezi hezké kresby patří i vektor Bukvice ke stažení, ilustrace Tattoo ke stažení nebo klipart Znamení kozoroh ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.