Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosa smrtky, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kosa smrtky. Kreslená ilustrace Kosa smrtky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kosa smrtky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 940 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jgm104

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kosa smrtky se nachází v sekci Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 0 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Digitální znak W zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté S ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Kosa smrtky, grafika, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, Nástroje, klipart, obrázek, download, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , PowerPoint, časopis, pozvánky, škola, webové stránky, seminární práce, prezentace, plakát, referáty, profil, dokument, office, profilovka, Facebook, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Náruživá kuřačka ke stáhnutí, ilustrace Klobása zdarma nebo vektor Mapa Severní Ameriky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.