Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tryskáč (Doprava) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tryskáč zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Tryskáč. Pakliže si chcete obrázek Tryskáč stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Tryskáč v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tryskáč zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Tryskáč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tryskáč ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1006
1280x805
800x503
500x314
160x101

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 338 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Tryskáč můžete sdílet s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Tryskáč se nachází v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Růžová složka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s kloboukem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Tužka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, grafika, klipart, Tryskáč, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, free, vektor, cliparts, download, ke stáhnutí, obrázek, Doprava

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokument, blog, kalendář, referáty, památník, seminární práce, časopis, web, corelDraw, diář, fotokniha, plakát, word, wordpress, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Mimino zdarma, obrázek Programátor ke stáhnutí nebo vektor Babočka kopřivová ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.