Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tryskáč (Doprava) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tryskáč zadarmo ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Tryskáč. Obrázek Tryskáč je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tryskáč zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tryskáč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tryskáč ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1006
1280x805
800x503
500x314
160x101

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 338 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Tryskáč s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Tryskáč je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Parfém ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart INF zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Meče a štít ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tryskáč, ke stažení, svg, kliparty, grafika, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, Doprava, vektor, obrázek, Tryskáč

Doporučené použití klipartu: plakáty, dokument, fotokniha, Zoner Callisto, Adobe Illustrator, word, video, prospekty, letáky, oznámení, textové dokumenty, diplomová práce, Facebook, avatar, diář, katalog, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Supermarine Spitfire ke stáhnutí, vektorový obrázek Tulipány v truhlíku ke stažení nebo obrázek, klipart Modlení zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.