Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tryskáč, Doprava pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tryskáč zdarma ke stažení

Tryskáč je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tryskáč nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Tryskáč v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tryskáč zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tryskáč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tryskáč ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1006
1280x805
800x503
500x314
160x101

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 338 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tryskáč se nachází v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak J ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Asie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Úchvatný smajlík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, grafika, Tryskáč, Doprava, Tryskáč, zdarma, download, ke stáhnutí, obrázek, klipart, vektor, svg, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, škola, pozvánky, word, referáty, časopis, plakát, památník, Facebook, dokumenty, kalendář, office, seminární práce, Instagram, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Filmová kamera ke stáhnutí, obrázek Hřbitov zdarma nebo klipart Včelka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.