Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tryskáč, Doprava pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tryskáč zdarma ke stažení

Tryskáč je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tryskáč nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Tryskáč v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tryskáč zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tryskáč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tryskáč ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1006
1280x805
800x503
500x314
160x101

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 338 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tryskáč je v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strakatá ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sud zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Včelička ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, Tryskáč, ilustrační obrázek, obrázek, svg, kliparty, klipart, Doprava, vektor, ke stáhnutí, cliparts, free, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, články, textové dokumenty, inkscape, referáty, plakát, pozvánky, openOffice, blog, Adobe Illustrator , word, Twitter, fotokniha, PowerPoint, Facebook, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hospoda ke stáhnutí, klipart Zákaz prostituce zdarma nebo ilustrace Konvalinky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.