Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Foto složka (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Foto složka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Foto složka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Foto složka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Foto složka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Foto složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Foto složka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Foto složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1268
1280x1015
800x634
500x396
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 345 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Foto složka sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Foto složka je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zelený dort ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Roztomilý medvídek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Nehoda dvou cyklistů zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Foto složka, obrázek, klipart, svg, ilustrační obrázek, zdarma, Symboly, grafika, ke stáhnutí, Foto složka, vektorový obrázek, download, vektor, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, profil, pozvánky, kalendář, referáty, corelDraw, památník, dokumenty, PowerPoint, plakát, časopis, openOffice, fotokniha, profilovka, plakáty, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart CSS ikona zdarma, vektorový klipart Elektrická kytara ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Bruneta ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.