Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Znak býk, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak býk zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Znak býk. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Znak býk nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Znak býk? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak býk zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Znak býk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak býk ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1247x1600
998x1280
624x800
390x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 218 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Znak býk je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pí ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kostýmy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Raketa H-IIB ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Symboly, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Znak býk, free, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, svg, zdarma, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, openOffice, Facebook, seminární práce, blog, word, profil, časopis, webové stránky, kalendář, avatar, Pinterest, referáty, web, pozvánky, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek ODG ke stáhnutí, klipart Piškotový dort zdarma nebo ilustrace Pryšec nádherný ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.