Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Trojský kůň, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Trojský kůň zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Trojský kůň. Obrázek Trojský kůň je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Trojský kůň lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojský kůň zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Trojský kůň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojský kůň ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1408x1600
1126x1280
704x800
440x500
141x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 921 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Trojský kůň patří do sekce Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sportovec zdarma Podívejte se i na klipart Mapa Velké Británie ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek PIF ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Stavby, Trojský kůň, ilustrační obrázek, svg, Trojský kůň, ke stažení, free, grafika, kliparty, vektor, klipart, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, office, památník, webové stránky, Facebook, dokumenty, plakát, blog, seminární práce, pozvánky, Adobe Illustrator , články, kalendář, Twitter, web, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Elektrická kytara zdarma, ilustrace Zlaté číslo 2 ke stažení nebo vektor Šampaňské ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.