Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pelé (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pelé zdarma ke stažení

Pelé je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pelé nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Pelé? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pelé zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pelé ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pelé ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1127x1600
902x1280
564x800
352x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 82 084 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Zaujal vás náš klipart Pelé? Potom se podělte s jinými lidmi prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Pelé je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Sýkora uhelníček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kráva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Do Not Copy zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, zdarma, Pelé, grafika, download, ilustrační obrázek, Pelé, obrázek, free, ke stáhnutí, klipart, vektor, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, škola, Adobe Illustrator, blog, etikety, office, web, Instagram, fotokniha, textové dokumenty, avatar, Facebook, časopis, wordpress, diář, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Bandoneón zdarma, vektorový klipart Zaoceánský parník ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Oranžový diamant ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.