Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palma, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palma zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Palma. Klipart Palma je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palma ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1213x1600
970x1280
606x800
379x500
121x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Palma je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor DNA ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Červené K zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Franklin Roosevelt ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, Palma, download, zdarma, kliparty, free, obrázek, Rostliny, vektorový obrázek, cliparts, svg, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, pozvánky, dokument, fotokniha, kalendář, inkscape, blog, office, památník, dokumenty, word, Instagram, Twitter, seminární práce, škola, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vražda ke stáhnutí, vektor Jamajka zdarma nebo obrázek Angrešt ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.