Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palma, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palma zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Palma. Klipart Palma je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Palma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1213x1600
970x1280
606x800
379x500
121x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Palma patří do sekce Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Finsko zdarma Podívejte se i na vektor Jižní Karolína ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Lemur ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Palma, ilustrační obrázek, cliparts, Rostliny, grafika, svg, klipart, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, free, obrázek, download, Palma

Doporučené použití klipartu: plakát, pozvánky, články, prezentace, Facebook, referáty, Adobe Illustrator , PowerPoint, fotokniha, profil, word, dokumenty, seminární práce, webové stránky, Pinterest, blog

Mezi hezké kresby patří i vektor Kostarika zdarma, obrázek Triceratops ke stažení nebo klipart Rozkrojená cibule ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.