Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palma, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palma zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Palma. Klipart Palma je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1213x1600
970x1280
606x800
379x500
121x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Palma je v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor George Washington ke stažení Podívejte se i na ilustrace Drobné kvítky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kapusta zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, cliparts, Palma, ke stáhnutí, klipart, Palma, ilustrace, svg, download, kliparty, Rostliny, free, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, office, prezentace, články, PowerPoint, Instagram, kalendář, webové stránky, fotokniha, plakát, dokumenty, textové dokumenty, časopis, profilovka, Adobe Illustrator , dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Johannes Gutenberg ke stažení, vektor Titanic ke stáhnutí nebo obrázek 2 Eura zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.