Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palma, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palma zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Palma. Klipart Palma je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Palma ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1213x1600
970x1280
606x800
379x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Palma je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené Z ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Borůvka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Fialový smajlík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, Palma, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, Palma, Rostliny, ke stažení, svg, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, články, inkscape, plakát, prezentace, časopis, profil, office, škola, kalendář, Facebook, Twitter, památník, web, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vědec ke stáhnutí, klipart Kamna zdarma nebo ilustrace Dovolená ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.