Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palma, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palma zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Palma. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Palma nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palma ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1213x1600
970x1280
606x800
379x500
121x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Palma je v sekci Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Laktóza ke stažení Podívejte se i na ilustrace Veselé Vánoce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Znak beran zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, vektorový obrázek, svg, klipart, kliparty, obrázek, Rostliny, ke stáhnutí, zdarma, grafika, Palma, free, ilustrace, Palma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, prezentace, Pinterest, profil, Adobe Illustrator , dokumenty, blog, Instagram, fotokniha, časopis, word, openOffice, Facebook, webové stránky, textové dokumenty, office

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zakletý princ ke stažení, vektor Dětské kolo ke stáhnutí nebo obrázek Balíček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.